Bitcoin, Blockchain ve Kripto-Paralar Eğitimi (Sıkıştırılmış - 4 Saat)

Türkiye’de bütünsel olarak hazırlanmış bir blockchain ve kripto-para eğitiminin olmadığını görmek beni bu eğitim programını hazırlamaya itti.

   Tanıtım Filmini İzleyin

Blockchain teknolojisi, herkesin kodlarını görebildiği, bilgisayarına indirebildiği, ücretsiz kullanabildiği ve üzerine fonksiyonel uygulamalar geliştirebildiği, adına ’Değerlerin Interneti’ diyebileceğimiz bir protokol.

Blockchain teknolojisi sayesinde devletlere, şirketlere veya kişilere, onların dürüst olacağı, iyi niyetli olacağı, güvenilir olacağı veya şeffaf olacağı konusunda güvenmemize gerek kalmayacak. Tüm işlemlerin toparlanıp blok şeklinde peş peşe kaydedildiği, sistemin devamlılığını sağlayan bilgisayarların tüm bu işlemleri onaylamadan sisteme dahil etmediği ve isteyen herkesin sisteme bilgisayarının işlemci gücü ile katılabildiği, katılırken de kazanç sağladığı global bir kayıt defteri uygulaması Blockchain.

Blockchain uygulamaları her zaman bir kripto-para halini almayabilir; kurumsal veya kamusal uygulamalarda kullanılabilir. Blockchain teknolojisinin potansiyeli üzerine düşündükçe, Türkiye’de bütünsel olarak hazırlanmış bir blockchain ve kripto-para eğitiminin olmadığını görmek beni bu eğitim programını hazırlamaya itti.

Kripto-paralarla ilgilenmiyorsanız bile Blockchain teknolojisinin global güveni oluşturmak için hangi elemanları kullandığını öğrenmek ve binlerce yıllık finansal öğrenimleri nasıl yeniden yorumladığını görmek için bile bu eğitime katılabilirsiniz.

Eğitim toplamda 4 saat sürüyor. Tüm videolar hazır, hemen izlemeye başlayacaksınız. Materyaller yüklü durumda.

Sorularınız için: [email protected]

Sosyal medya: twitter, facebook, instagram, linkedin, youtube


Eğitmen


Fatih Güner
Fatih Güner

Benim ismim Fatih Güner, girişimci ve yazarım. 8 yıl boyunca medya sektöründeydim ve 2010’da kurduğum teknoloji blogu 2014 yılının ortasında rakibim tarafından satın alındı. Bu esnada politik reklam kampanyaları yaptım, bir performans pazarlama ajansı ve bir kitap dağıtım şirketi kurdum.

2010 yılından bugüne 300’den fazla etkinlikte, 50.000’den fazla kişiye bilgi ve deneyimimle dokundum.

Türkiye’nin en çok satan sosyal medya uzmanlığı eğitimlerini önce Bilgi Üniversitesi, sonrasında ise Yıldız Teknik Üniversitesi’nde organize ederek 1.000’den fazla öğrenciyi mezun ettim.


Sık Sorulan Sorular


Bitcoin eğitimi toplamda kaç saat sürüyor?
Bitcoin, Blockchain ve Kripto-Paralar eğitimi, sıkıştırılmış ve yoğun bir programdan oluşmaktadır. Toplamda 4 saatlik eğitimde boş geçen 1 dakika bile bulunmamaktadır.
Bu eğitimi satın alınca ne kadar zaman boyunca ulaşabileceksiniz?
Eğitimi satın aldığınızda, bu eğitime sonsuza kadar (ya da bu eğitimin yayınlandığı Teachable platformu kapanana kadar) erişiminiz olacaktır.

Hemen başlayın!