Kazandıran Online Eğitim Programları Tasarlayın (Sesli Eğitim)

Hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan online eğitim programları hazırlayın ve kendinize ek gelir yaratın

Önemli Not: Bu eğitim sadece ses dosyaları içerir. Ana eğitimi satın alan herkese, bu eğitim ücretsiz hediye edilir.

Lansmana özel %25 indirim. Normalde 240 TL olan eğitim programı, 19 Ağustos 2018 tarihine kadar %25 indirimle 180 TL.

100'e yakın video

Online eğitime hazırlık yapmaktan, hangi konuda eğitim vereceğinize, ses ve görüntü ekipman seçimine, set kurulumuna, sunum slaytları hazırlamaktan video düzenlemeye kadar çok geniş bir konu aralığında, tamamı yüksek çözünürlüklü ve hedefe odaklı, başka yerde bulamayacağınız videolar.

8 saatten fazla ders

Tüm konuların en basit detaylarıyla işlendiği, amatörlerin sıfırdan başlayabileceği, biraz deneyimli olanların ise kendilerine hitap eden derslere ve videolara hızlıca erişebileceği, ayrıca birçok yaratıcı fikre ulaşabilecekleri, toplam 20 saatten fazla ders videosu.

20'den fazla indirilebilir döküman

Müfredat şablonlarından örnek sunum dosyalarına, pazarlama dökümanlarından örnek Excel dosyalarına, kapak görseli tasarımı örneklerinden promosyonel materyallere kadar tamamı indirilebilir 40’dan fazla döküman.

Bonus: Sesli eğitim

Türkiye’de ilk defa, tüm eğitimi bir de sesli dinleyin. Trafikte, toplu taşımada, kulaklığınızı takın, mobil datanıza video kadar yüklenmeden tüm eğitimi dinleyin. Ayrıca, sadece sesli eğitime özel kişisel motivasyon konuşmaları da cabası. Üstelik eğitimi satın alanlara ücretsiz!

Bilginizi paylaşırken gelirinizi artırın
-- Online eğitim hazırlamanın dinamiklerini öğrenin
-- Sunum teknikleri edinin
-- Eğitim videolarının ses ve görüntülerini iyileştirmeyi öğrenin
-- Hazırladığınız online eğitimleri pazarlamayı keşfedin
-- Kişisel markanızı konumlamak için fikirler edinin

-- Online eğitiminizi satar hale getirmeyi öğrenin


Eğitmen


Fatih Güner
Fatih Güner

Benim ismim Fatih Güner, girişimci ve yazarım. 8 yıl boyunca medya sektöründeydim ve 2010’da kurduğum teknoloji blogu 2014 yılının ortasında rakibim tarafından satın alındı. Bu esnada politik reklam kampanyaları yaptım, bir performans pazarlama ajansı ve bir kitap dağıtım şirketi kurdum.

2010 yılından bugüne 300’den fazla etkinlikte, 50.000’den fazla kişiye bilgi ve deneyimimle dokundum.

Türkiye’nin en çok satan sosyal medya uzmanlığı eğitimlerini önce Bilgi Üniversitesi, sonrasında ise Yıldız Teknik Üniversitesi’nde organize ederek 1.000’den fazla öğrenciyi mezun ettim.


Eğitim İçeriği


  Bölüm 00: Başlangıç
Available in days
days after you enroll

Sık Sorulan Sorular


Kurs ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kursu satın aldığınız an kustaki videolara erişiminiz olacak. Bu esnada yeni videolar ve dersler eklendikçe, eklenen içeriklerin tamamına ücretsiz sahip olabileceksiniz.
Memnun kalmazsam para iadesi alabilir miyim?
Hayır. Eğitim sektöründe ve alanında geçmişte yaptığım işlere güvenim tam olduğundan ve yaptığım işler başkaları tarafından verimli ve özenli olarak değerlendirildiğinden dolayı, bu eğitim programında yaptığım işe de son derece güveniyorum. Bunları söylemişken, bu eğitimle ilgili memnun kalmadığınız her konuyu da dinlemek isterim. O yüzden lütfen benimle iletişim kurun ve sizi memnun etmeye çalışayım.
Kursa erişimim ne kadar devam edecek?
Kursu satın aldıktan sonra kursa erişiminiz teorik olarak sonsuza kadar devam edecek. Ancak, o esnada eğer Teachable platformu kapanırsa, eğitimleri bir başka platforma taşımayı düşünebilirim. Ancak Teachable'ın kapanacağını da pek düşünmüyorum :)

Hemen başlayın!