Podcast Yayını Nasıl Yapılır?

Hayata geçirmek istediğiniz Podcast fikrine hemen başlayın! Başarılı bir Podcast yayını oluşturmak için verimli ve hızlı uygulanabilir ipuçları alın!

Türkiye'de ilk defa, popüler ve kaliteli podcast'ler hazırlamak ve yayınlamak için baştan sonra bir eğitim programı var artık.

Eğer "Kazandıran Online Eğitim Programları Tasarlayın" eğitimini satın aldıysanız, bu eğitim programı ücretsiz olarak hesabınıza tanımlanacaktır. Bu eğitim programını ayrı satın almak istiyorsanız ise 70 TL'ye tüm videolara sahip olabilirsiniz.


Eğitmen


Fatih Güner
Fatih Güner

Benim ismim Fatih Güner, girişimci ve yazarım. 8 yıl boyunca medya sektöründeydim ve 2010’da kurduğum teknoloji blogu 2014 yılının ortasında rakibim tarafından satın alındı. Bu esnada politik reklam kampanyaları yaptım, bir performans pazarlama ajansı ve bir kitap dağıtım şirketi kurdum.

2010 yılından bugüne 300’den fazla etkinlikte, 50.000’den fazla kişiye bilgi ve deneyimimle dokundum.

Türkiye’nin en çok satan sosyal medya uzmanlığı eğitimlerini önce Bilgi Üniversitesi, sonrasında ise Yıldız Teknik Üniversitesi’nde organize ederek 1.000’den fazla öğrenciyi mezun ettim.


Eğitim İçeriği


  BÖLÜM 00: Hoş geldiniz!
Available in days
days after you enroll
  BÖLÜM 07: Kapanış
Available in days
days after you enroll

Sık Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen başlayın!